reklamı kapat

POPÜLER

Filmmaker Pro

iPhone’lara ve iPad’lere özel ücretsiz video düzenleme uygulaması: Filmmaker Pro

 - Güncelleme: 18 Kasım 2021 21:47

Bugün sizlere bir video düzenleme programından bahsetmek istiyoruz.

Apple’daki iMovie uygulamasına alternatif bir uygulama olarak geliştirilen uygulama Filmmaker Pro adını taşıyor. iOS platformu için geliştirilen uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Kullanıcıların sınırsız video oluşturmasına imkan tanıyan uygulama, 4K video desteğine sahip. Nesneler uzunca basma hareketiyle kolayca yeniden konumlandırılabiliyor. 39 profesyonel geçiş seçeneği sunan uygulamada videoları kırpma, bölme veya çoğaltma özellikleri bulunuyor. Video oynatma hızını ağır çekime veya hızlı çekime göre ayarlamak mümkün. Ses kontrolüne de sahip olan Filmmaker Pro, 30 adet önceden hazırlanmış filtre yer alıyor. Parlaklık, kontrast, doygunluk, pozlandırma ve beyaz dengesi gibi ayarların da yer aldığı uygulamada müzik parçalarını güçlendirme/zayıflatma ayarları da mevcut. – Müzik parçası oynatma hızını da ayarlamaya olanak tanıyan Filmmaker Pro, uygulama içi satın imkanı da sunuyor. Uygulamada 261 font ve 26 animasyonu seçeneği yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Filmmaker Pro abonelik sistemini de kullanıcılara sunuyor

Filmmaker Pro uygulamasının içerisinde satın alıma sunulan tüm özelliklere ve içeriğe sınırsız erişim için abone olunabiliyor. Abonelikler, abonelik planına bağlı olarak seçilen ücretle aylık veya yıllık fatura ediliyor. Şu sıralar iOS platformunda bir video düzenleme uygulaması arıyorsanız paylaştığımız uygulamaya göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 394,1 MB
  • Yükle App Store