reklamı kapat

POPÜLER

Acer Nitro 5

Acer’dan oyun tutkunlarına uygun fiyatlı oyun canavarı

Acer’ın oyunculara yönelik geliştirdiği dizüstü bilgisayarı Nitro 5, çok daha güçlü özelliklerle geliyor. Altı çekirdekli Intel Core i7 işlemcisiyle çok daha güçlü bir performans sergileyen bilgisayar,  güçlü performansıyla dikkat çekiyor.

Oyun haricinde video düzenleme konusunda da başarlı bir performans sergilediği belirtilen bilgisayarda Intel Optane hafıza ve NVMe tabanlı SSD (512 GB’a kadar) yer alıyor. NVIDIA’nın GeForce GTX 1050 grafik işlemcisi sayesinde performans gerektiren oyunlarda güçlü performans sergileyen Nitro 5, 32 GB’a kadar artırılabilen DD4 hafızayla satın alınabiliyor. Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekranla gelen bilgisayarın canlı ve keskin görüntüler sunduğu belirtiliyor. HD çözünürlüklü bir ön kameraya sahip olan bilgisayarda yüksek ses kalitesi için Dolby Audio Premium ve Acer TrueHarmony destekli hoparlörler yer alıyor. Intel Wireless-AC 9560 2×2 802.11ac bağlantı desteğiyle gigabit hız sunan bilgisayarda USB-C, HDMI 2.0 ve Gigabit Ethernet bağlantı noktaları mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güçlü performans arayanlara: Acer Nitro 5

Oyun tutkunlarının beklentilerini karşılayan özellikleri bünyesinde barındıran Acer Nitro 5, Kuzey Amerika’da mayıs ayında piyasaya sunulacak. Bilgisayarın başlangıç fiyatı ise 749 dolar olacak.