reklamı kapat

POPÜLER

Acer Nitro 5
Acer Nitro 5
Acer Nitro 5
Acer Nitro 5

RTX 3060 işlemcili oyun canavarı; Acer Nitro 5 dizüstü bilgisayar incelemesi

Intel‘in 12. nesil işlemcisi ve Nvidia’nın RTX 3060 grafik çözümüyle güçlü oyun performansı vadeden Acer’ın yeni oyun canavarı Acer Nitro 5, oyun tutkunlarının beklentilerini karşılayacak özelliklerle geliyor. Dizüstü bilgisayarı artıları ve eksileriyle mercek altına aldık.

İnce ve hafif gövdeye sahip dizüstü bilgisayarlar taşınabilirlikleriyle öne çıksalar da performans açısından üst düzey performans sergileyemiyor. Özellikle güçlü performans arayan kullanıcılar oyun odaklı dizüstü bilgisayar modellerini tercih ediyor.

Acer’ın kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunduğu yeni Nitro 5 modeli oyuncuları hedef alan özellikleri bünyesinde barındırıyor. Acer’ın oyunculara yönelik erişebilir dizüstü bilgisayarı Acer Nitro 5’in RTX 3060’lı ve 12. nesil Core i7-12700 işlemcili modeli ofisimize geldi. Oyuncuların beklentileri doğrultusunda geliştirilen bilgisayarın bizim incelediğimiz modelinde Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran yer alsa da bilgisayar farklı konfigürasyonlarla da satın alınabiliyor. Dizüstü bilgisayarlarda oyun oynamayı seven kullanıcıları hedef alan yeni Acer Nitro 5’in sunduğu detayları sizlerle paylaşalım.