reklamı kapat

POPÜLER

Acer Nitro 50

Performans canavarı masaüstü bilgisayar: Acer Nitro 50

Acer, New York’ta düzenlediği [email protected] etkinliğinde Nitro ürün ailesini yeni masaüstü oyun bilgisayarlarıyla genişletti. Intel’in en yeni sekizinci nesil Intel Core işlemcilerin tercih edildiği masaüstü bilgisayar NVIDIA GeForce GTX 1070 modeline kadar GPU desteğine sahip.

Bilgisayar oyunlar gibi yoğun grafik işlemi gerektiren görevler için üstün performans sunuyor. 4K çözünürlükte olağanüstü görseller sunabilen bilgisayarlar, aynı anda dört ekrana destek vererek etkileyici oyun deneyimi oluşturabiliyor. 3 TB’a kadar sabit disk ve 512 GB SSD ile depolama alanı sıkıntısı ortadan kalkıyor. Qi şarj teknolojisiyle bilgisayar mobil cihazları kablosuz şarj edebiliyor.

Nitro 50 serisinin zırha benzeyen köşeli kasası ve ön tarafta yer alan kırmızı LED aydınlatması etkileyici bir görünüm oluşturuyor.
Nitro 50 masaüstü bilgisayarlar ayrıca, Realtek Dragon LAN ile oyun, internette gezinme ve yayın için ağ hızını optimize ediyor. Nitro 50 masaüstü bilgisayarları, Acer Nitro VG0 veya RG0 monitörlerle birlikte kullanarak etkileyici bir eğlence atmosferi oluşturmak veya oyun deneyimini göz alıcı bir hale dönüştürmek mümkün.

Acer’ın yeni oyun odaklı masaüstü bilgisayarları dört gözle bekleniyor

Acer Nitro 50 serisi oyun masaüstü bilgisayarları, mayıs ayında (Avrupa’da 999 eurodan başlayan fiyatla satışa sunulacak.

İlgili Video

Dizüstü bilgisayarları gece şarda bırakmadan önce bir kez daha düşünün