reklamı kapat

POPÜLER

Need for Speed Payback resmen duyuruldu! [Video]

02 Haziran 2017

Uzun zamandır merakla beklenen yeni Need for Speed oyunu nihayet duyuruldu. Son oyun ile köklerine döndüğünü gösteren serinin bir sonraki adımının ne olacağı büyük bir merakla bekleniyordu. Nihayet Need For Speed Payback’in duyurulmasıyla birlikte akıllara takılan soru işaretleri de yanıtını bulmuş oluyor. 

Fortune Valley’in yer altı dünyasında geçen oyunda daha önce parçalanmış olan ekibimizi topluyor ve şehirdeki gazinoları, suçluları ve hatta polisleri yöneten kartel The House’u bitirmek için asfalta çıkıyoruz. Race, Drift, Off-Road, Drag, ve Runner olarak 5 farklı oyun modunun bulunduğu yapımda aslında birbirlerine hiç benzemeyen ancak bir amaç uğruna bir araya gelen 3 karakter Tyler, Mac ve Jess karakterleri oynanabilir olarak yapımda karşımıza çıkıyor. Her detayıyla buram buram Hızlı ve Öfkeli kokan oyun, tanıtım videosundan da anlaşılacağı üzere senaryoya ağırlık veriyor.

Oyunda çok zengin özelleştirme seçenekleri sunuluyor. İnce performans yükseltmeleri yapılabilen oyunda modifiye seçenekleri de had safhaya ulaşmış durumda. Oyun boyunca farklı yerlerde hurdalıkta arabalay keşfedebiliyor ve bu arabaları eskisinden da daha iyi hale getirerek rakiplerimize toz yutturabiliyoruz. Yarışlardan otomobilimiz için yeni parçalar kazanıyor veya bu parçaları satın alarak aracımızı güçlendiriyoruz. Heyecanlı polis kovalamacalarının yaşandığı yapımda çöller, dağlar ve dev kanyonlarda yarışın keyfini çıkarabiliyoruz. Online modunda da rakiplerimizle sıkı bir rekabete gireceğimiz oyun 10 Kasım tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Yayınlanan duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Oyunun görsellerine ise ana görsel üzerindeki galeriden göz atabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR