reklamı kapat

POPÜLER

Sondors elektrikli bisiklet

Sondors’tan fütüristik tasarıma sahip üç yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarı büyümesini sürdürüyor. Bu sefer karşımızda Sondors’tan fütüristik tasarıma sahip üç yeni model çıkıyor.

Elektrikli bisiklet dünyasının yeni üyelerinden en çok dikkat çeken dağ bisikleti formundaki Sondors Rockstar oluyor. Sarı rengiyle de dikkat çeken ve gerçekten çok modern bir tasarıma sahip olan bisiklet, ön ile arkada disk frenler kullanıyor ve gelişmiş süspansiyon sistemleri taşıyor. Lastikleri de kalın olan Rockstar, oldukça güçlü Bafang Ultra motor üzerine kuruluyor. Bu elektrik motoru tam 160 Nm tork üretiyor. Saatte 45 km/s hıza çıkabilen bisiklet, 1 kW pil paketiyle kullanıma bağlı olarak 64-96 km arasında menzil sunuyor. Bu modelin fiyatı 2.499 dolar seviyesinde yer alıyor. Diğer bisiklet ise Sondors LX oluyor. Yine büyük lastikleriyle araziye yönelik bu modelin sadece önünde süspansiyon yer alıyor. Önde ve arkada disk frenlerin yer aldığı bisiklet, Sondors Rockstar ile aynı motor ve pil paketine sahip. Yapısı gereği kadınları da memnun edecek elektrikli bisiklet modelinin fiyatı 1.999 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor.

Sondors Cruiser

Sondors Cruiser

Sondors LX

Sondors imzalı elektrikli bisiklet modelleri çok ses getirdi

Firmanın Sondors Cruiser modeli ise şehir içi kullanıma odaklanmış. Diğer bisikletler ile aynı motor ve pil paketi taşıyan bisiklet, yine yapısı gereği kadınları da sevindirecek bisikletler arasında bulunuyor. Süspansiyon sistemi olmadığı için konfor seviyesi çok iyi olmayan ve ön ile arkada disk fren kullanan Sondors Cruiser, açıklandığı kadarıyla 1.999 dolara yurt dışında elde edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir elektrikli bisikletler de var