reklamı kapat

POPÜLER

Dell Slim Soundbar

Dell’den dünyanın en ufak ve ince soundbar modeli

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Dell, yeni monitörleri yanında dikkat çeken bir ürün de tanıttı. Dell Slim Soundbar geldi.

Dell Slim Soundbar, firmanın yeni monitörleri yanında gerçekten sürpriz olan bir ürün oldu. Dünyanın en ufak ve ince soundbar’ı olarak lanse edilen ürün, spesifik olarak 298 mm x 18 mm x 24 mm boyutlarında ve sadece 114 gram ağırlığında. Boyutlarından da anlaşılabileceği üzere diğer soundbar’lardan farklı olarak televizyon değil monitörlerin altına konumlandırılması için tasarlanan ürün, maalesef şimdilik sadece Dell’in kendi geliştirdiği monitör modellerine destek veriyor. Burada destekli modellerin şunlar olduğu açıklanıyor: “UltraSharp 24 USB-C U2421E, 27 4K USB-C P2721Q, 32 USB-C P3221D ve 34 Curved USB-C – P3421W”. Monitörlerin ses konusunda iddialı olmadığını / olamadığını iyi bilen firmanın bu ses konusunda bazılarını fazlasıyla memnun edecek yardımcı aksesuarı, aktarıldığı kadarıyla manyetik olarak bağlantı sağlıyor ve 3.6 RWS hoparlörleriyle 180 Hz – 20 kHz frekans aralığında olabildiğince iyi ses performansı getiriyor. Modelin bağlantısı ise USB üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dell Slim Soundbar birçok çalışma ortamına giriş yapabilir

55 dolarlık bir yurt dışı satış fiyatı bulunan ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Bu ürünün ilerleyen dönemde Türkiye pazarına da getirileceğini düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Telefon kontrolü sunan Google destekli akıllı çanta