reklamı kapat

POPÜLER

bisiklet PILOT

Karşınızda göz alıcı bisiklet konsepti: PILOT

Elektrikli bisikletler yanında normal bisiklet modelleri için de dikkat çeken konseptler hazırlanıyor. İşte bunlardan birisi PILOT.

Advertisement

Endüstriyel tasarımcı Franz Cerwinka imzasını taşıyan bisiklet modeli PILOT, şimdilik sadece bilgisayar üzerinde yer alıyor. Yani henüz bir üç boyutlu tasarım olan model, yine de çok dikkat çekici görünüyor. Özellikle göbeksiz jant tercihiyle gerçekten oldukça modern bir bisikleti karşımıza çıkaran Cerwinka, modeli “yeni nesil lüks bisiklet” olarak tanıtıyor. Fütürüstik çizgisiyle gerçekten çok dikkat çeken model, iyi şekilde entegre edilmiş bir LED aydınlatmalara sahip ve ön kısmında telefonların konulabileceği özel bir bölüm taşıyor. Gidon tasarımı ve genel yapısıyla yüksek hızda kullanıma da uygun olan bisikletin, günlük kullanımı çok kolay hale getirecek kapalı bir dişli / kayış mekanizması bulunuyor. Bu modelin elbette gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceği henüz bilinmiyor.

Benzer yapıda bir elektrikli bisiklet de karşımıza çıkmıştı

Indiegogo üzerinde koyduğu 50 bin dolarlık hedefi tam 477 bin dolara ulaştıran ve bu açıdan gerçekten çok büyük ilgi gören elektrikli Reevo, aşağıda görebileceğiniz üzere birçok rakibine hiç ama hiç benzemiyor. Model burada özellikle daha çok motosiklet modellerinde gördüğümüz göbeksiz jant üzerine kurulmasıyla fark yaratıyor. Bu sayede gerçekten oldukça fütüristik bir görünüşü bulunan Reevo, kabloları olabildiğince gizliyor ve genel olarak bir bilim kurgu filminden çıkmış gibi görünüyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili Video