reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung Galaxy kamera uygulamasında gizli bir mod ortaya çıktı

Samsung, Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Note 20 Ultra modelleri kamera performansıyla göze çarpıyor. Her iki model de yüksek zoom yetenekleri sayesinde kullanıcıların Ay fotoğrafı çekmesine yardımcı oluyor.

One UI 2.5 yüklü Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Note 20 Ultra cihazlarda Ay modu özelliği ortaya çıktı. Bağımsız bir mod olmayan bu özellik sahne iyileştirici özelliğinde karşımıza çıkıyor. Daha önceden telefonlarında Ay fotoğrafı çekmeyen kullanıcıların bu özellikten haberi bile olmayacağını söylemek mümkün.  Ancak bu mod açıkken yapılan çekimlerin pek de bir farkının olmadığı belirtiliyor. Samsung’un önümüzdeki günlerde yapacağı güncellemelerle bu modu geliştirme ihtimali pek tabii bulunuyor. Özellikle astrofotoğraf konusunda her iki modelin de yapılacak güncellemelerle daha başarılı fotoğraflar çekmesi muhtemel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ne gibi özellikler sunuyor?

Model gücünü Exynos 990 işlemcisinden ve 8 GB RAM’den alıyor. Pil kapasitesi 4.500 mAh olan telefonun en dikkat çekici özelliklerinden biri 120 Hz ekran desteği. Yeni Galaxy modelinde 120 Hz 6,9 inç Dinamik AMOLED ekran bulunuyor. Telefonun arkasında 108 megapiksel, 12 megapiksel geniş açı ve 12 megapiksel telefoto kamera bulunuyor. Telefon 5 kat optik yakınlaştırmaya ve 50 kat dijital yakınlaştırmaya imkan tanıyor. Telefon saniyede 24 kare 8K video kaydına imkan tanıyor.

İlginizi Çekebilir

Karbon fiber katlanabilir elektrikli bisiklet