reklamı kapat

POPÜLER

The Iron Mask: Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger'i karşı karşıya getiren film [İzle]

Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger’i dövüştüren film [İzle]

Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger, The Iron Mask filminde karşı karşıya geliyor. İkili dövüş sahnesiyle fantastik yapıma aksiyon katıyor.

Aksiyon dolu Jackie Chan filmlerini özlediyseniz The Iron Mask aradığınız o tadı yakalamanıza yardımcı olabilir. Hem de Arnold Schwarzenegger bonusuyla. Yeni fantastik aksiyon filmi, fragmanını meraklılarıyla buluşturdu. Yapım 2014’te izleyicilerle buluşan The Forbidden Empire (Viy) filminin devamı niteliğini taşıyor. Filmden beklentiniz ise eğlence olmalı diye düşünüyoruz. Aksi halde çok üzülebilirsiniz. Bir yandan çok ciddi bir takım olayların gerçekleştiği fragmanda diğer yanda Schwarzenegger ve Chan bol esprili dövüşlerini sergiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger’i buluşturan film 10 Nisan’da vizyonda

Filmin konusu ise şu şekilde: “İngiliz gezgin Jonathan Green, efsanevi fakat hayli ölümcül macerasında; Rusya’dan Çin’e gerçekleştirdiği yolculuğu sırasında ejderhalarla, kara büyüyle ve ejderha kralıyla yüzleşir.” Yapım “nefes kesen dövüşler” ve “etkileyici görsellik” vadediyor.

Filmde Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger dışında Jason Flemyng (The Curious Case of Benjamin Button) ve Charles Dance (Game of Thrones) de yer alıyor. İkili ilk filmdeki rolleri olan Jonathan Green ve Lord Dudley’i tekrar canlandıracak. Chan ve Schwarzenegger’in hikayedeki ağırlığından ise çok emin değiliz. Zira öykü Jonathan Green’in maceralarını takip ettiği için, ikilinin dövüş sahnesi sadece hoş bir sekans olarak karşımıza çıkabilir. Filmin ilginç fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Film 10 Nisan‘da izleyicilerle buluşacak.