reklamı kapat

POPÜLER

Bitirim İkili 4

Chris Tucker’dan Bitirim İkili 4 müjdesi

23 Şubat 2018

Yıllar boyunca televizyonda sık sık karşılaşmaya alıştığımız Bitirim İkili serisinin devam edeceği geçtiğimiz sonbahar aylarında belli olmuştu. Jackie Chan‘in açıklamaları hayranları heyecanlandırsa da Chris Tucker uzun süre sessizliğini korumuştu. Sonunda ondan da beklenen açıklama geldi.

Kısaca hatırlatmak gerekirse San Francisco Chronicle’a konuşan Jackie Chan, Bitirim İkili’nin yeni maceralarla döneceğini açıklamıştı. Efsane oyuncu durumu “Güzel bir haberim var. Senaryo hazır olursa Bitirim İkili 4 gelecek sene geliyor. Önümüzdeki günlerde yönetmenle buluşacağız. Chris Tucker’ın da ekibe katılmasını sağlayacağız.” sözleriyle özetlemişti. Chris Tucker cephesindeki belirsizlik ise bu müjdeli habere gölge düşürmüştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Heyecan uyandıran sözler

Aradan geçen aylar projeye dair detayların netlik kazanmasını sağladı. Bu kez Chris Tucker sahneye çıktı ve uzun zamandır beklenen gelişmeyi şu sözlerle duyurdu: “Gerçekten geri dönüyoruz. Bu şimdiye kadarki en iyi film olacak. Jackie Chan hazır. Yeni bir film çekmek ve insanların aklına kazınmasını sağlamak istiyoruz.”

Bu iddialı açıklamalar ister istemez heyecanlanmamıza neden oluyor. Öte yandan seri şimdiye kadar Los Angeles, Hong Kong ve Paris’e uzanmıştı. Yeni hikayenin nerede geçeceği ve olayların nasıl şekilleneceği büyük bir muamma. Fakat James Carter ve Müfettiş Lee’yi yeniden sinema perdesinde görmek enteresan olacak gibi duruyor.

YORUMLAR