reklamı kapat

POPÜLER

Bitirim İkili beyaz perdeye geri dönüyor

06 Ekim 2017

Televizyonda sık sık görmeye alıştığımız Bitirim İkili‘nin sinema macerası kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor. En azından Jackie Chan‘in açıklamaları serinin hayranlarını heyecanlandıracak cinsten…

Bitirim İkili ilk kez 1998 senesinde izleyici karşısına çıkmıştı. Ardından 2001 ve 2007 senelerindeki devam filmleriyle hikaye devam etti. Fakat on senedir seri cephesinde bir sessizlik söz konusuydu. Seyirciler de Bitirim İkili’nin beyaz perde macerasının son bulduğunu varsaymaya başladı. Hatta hikaye geçtiğimiz sene aynı isimle Amerikan televizyonuna uyarlandı. 13 bölüm süren dizi pek başarılı olamayınca iptal edildi. Görünen o ki bu durum akla orijinal serinin gelmesine neden olmuş.

Müjdeli haber San Francisco Chronicle’a konuşan Jackie Chan‘den geldi. Efsane oyuncu durumu “Güzel bir haberim var. Senaryo hazır olursa Bitirim İkili 4 gelecek sene geliyor. Önümüzdeki günlerde yönetmenle buluşacağız. Chris Tucker’ın da ekibe katılmasını sağlayacağız.” sözleriyle özetledi. Bu sözlere bakılırsa henüz kesinleşmiş hiçbir şey yok. Öyle ki Başrollerden biri olan Chris Tucker‘ın bile resmen ‘evet’ demediği anlaşılıyor. Her ne kadar tüm bu detaylar kafa karıştırıcı olsa da, Jackie Chan’in böyle bir açıklamada bulunması ilgi uyandırıcı. Umuyoruz ki Bitirim İkili sevenlerin hayalleri olumsuzluklar yüzünden suya düşmez.