reklamı kapat

POPÜLER

Cehennem Silahı 5

Yıllar sonra gelen Cehennem Silahı 5 müjdesi

Cehennem Silahı serisi çok yakında beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Cehennem Silahı 5 ismiyle anılan proje için heyecanlandıran bir açıklama geldi.

Aslına bakarsanız Cehennem Silahı’na devam filmi geleceği bir süredir konuşuluyor. Bu konuda son gelişme 2017 senesinde yaşanmıştı. O dönemde Cehennem Silahı’nı efsaneleştiren ekibin yeniden bir araya geleceği söylenmişti. Başrolde Mel Gibson ve Danny Glover’ı göreceğimiz filmi serinin kamera arkasına geçen Richard Donner yönetecek deniyordu. Fakat o zamandan bu yana ne ciddi bir gelişme yaşandı, ne de yeni bir açıklama gördük. Bu belirsizlik süreci artık son buldu. Serinin yapımcılığını üstlenen Dan Lin JoBlo‘ya konuştu.

Cehennem Silahı 5 için çalışıyoruz

“Son bir Cehennem Silahı filmi çekmek için çabalıyoruz. Serinin yönetmeni Richard Donner ve filmin geri kalan orijinal ekibi geri dönüyor. Gerçekten harika bir durum. Hikaye Dick Donner için çok kişisel. Mel Gibson ve Danny Glover da projede yer almaya hazır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cehennem Silahı ilk olarak 1987 yılında karşımıza çıkmıştı. Ardından 1998 senesine kadar devam filmleri geldi. Orijinal ismi Lethal Weapon olan seri bir dönem sık sık televizyonda karşımıza çıkıyor. Bu sebeple bizler için nostaljik bir anlamı bulunuyor. Serinin nasıl devam edeceği, son halkanın ne zaman çekileceğini görmek için merakla bekliyoruz. Fakat Dan Lin’in “çabalıyoruz” demesinden anlaşılıyor ki bu filmin beyaz perdeye aktarılması biraz daha zaman alacak.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli’nin 9. filminden kısa video