reklamı kapat

POPÜLER

Cehennem Melekleri 4

Cehennem Melekleri 4 çekilmeye hazır!

Oyuncu kadrosuyla özellikle aksiyon filmi sevenlerin gönlünde ayrı bir yeri olan Cehennem Melekleri bir süredir gündemden düşmüyor. Sylvester Stallone’un oyuncu kadrosuna dönmesiyle çalışmaların hız kazandığını biliyorduk. Son gelişmelere bakılırsa filmin çekim tarihi de belli oldu. Buradan anlıyoruz ki projeye dair neredeyse her şey hazır!

Orijinal ismi The Expendables olan seri geçtiğimiz aylarda kafa karıştıran gelişmelerle gündemi meşgul etmişti. Sylvester Stallone filmin yapımcılarından Avi Lerner ile anlaşamaması yolların ayrılmasına neden olmuştu. Hatta o dönemde Arnold Schwarzenegger‘in “O zaman ben de yokum!” diyerek şaşırtmıştı. Fakat aradan geçen zamanın ardından problemler çözüldü. Sylvester Stallone‘un seriyle yola devam edeceği netlik kazandı. Böylece asıl çalışmalar da rayına oturdu diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadline‘ın haberine bakılırsa Millennium Films, Cehennem Melekleri 4’e resmen onay verdi. Hatta filmin Çin’deki dağıtımcılığını üstlenecek firmayla bile anlaşma sağlandı. Bu süreçte herhangi bir aksilik çıkmazsa dördünü filmin çekimlerine 2019’da başlanacak. Ancak şimdilik Cehennem Melekleri 4’ün ne zaman vizyona gireceği belli değil. Bu önemli duyuru için bir süre daha sabretmemiz gerekecek gibi görünüyor. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeyi sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir

Cehennem Melekleri fragmanı