reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone’a Cehennem Melekleri’ni değiştiren performans

Sylvester Stallone ve sayısız sinema efsanesinin rol aldığı Cehennem Melekleri filminin senaryosunun Terry Crews‘un performansı yüzünden değiştirildiği ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Cehennem Melekleri serisi bir araya getirdiği oyuncularla dikkat çekiyor. İzleyicilere aksiyon dolu bir hikaye vadediyor. Efsaneleşen tecrübeli oyuncuların yanında daha genç isimleri de görüyoruz. Bunlardan biri de Terry Crews. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde Couch Surfing programına konuk oldu. Burada Sylvester Stallone’un kendisinin oyunculuk performansını çok beğenip senaryo değişikliğine gittiğini açıkladı. Yaşananları şu sözlerle özetledi: “Cehennem Melekleri kadrosuna seçildiğimde pek dikkat çekmiyordum. Senaryo devamlı değişiyor ve benim rolüm giderek azalıyordu. Ben de gidip bir an önce repliklerimi söyler ve çıkarım diye düşünüyordum. Fakat içimden bir ses bunun hayatta karşıma bir kez çıkacak türden bir fırsat olduğunu söylüyordu. Ne olursa olsun en iyi performansı sergilemem gerektiğini düşünüyordum. Ben de sete gidip o iki üç repliği elimden gelen en iyi şekilde söyledim. Birden bire Sylvester Stallone bunu çok sevdiğini ve senaryoyu değiştirmek istediğini söyledi. Sonra gidip gerçekten hikayayi değiştirdi. Normalde onun hayatını kurtardığım sahne senaryoda yer almıyordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sylvester Stallone‘un iyi bir performans fırsatını kaçırmamak için senaryo değiştirmesi oldukça dikkat çekici. Terry Crews ise kesinlikle düşündüğünden çok daha şanslı.

İlginizi çekebilir

Cehennem Melekleri fragmanı