reklamı kapat

POPÜLER

cehennem melekleri 4 Sylvester Stallone

Sylvester Stallone’dan Cehennem Melekleri 4 müjdesi

Efsane oyuncuları bir araya getiren Cehennem Melekleri‘nin (ya da orijinal ismiyle The Expendables) devam edeceği geçtiğimiz seneden bu yana belliydi. Fakat kadrounun demirbaşlarından Sylvester Stallone anlaşmazlıklar nedeniyle seriden ayrılma kararı almıştı. Görünen o ki tüm anlaşmazlıklar son buldu. Çünkü sevilen oyuncu sonunda beklenen müjdeyi verdi.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Cehennem Melekleri’ndeki kan kaybı geçtiğimiz bahar aylarında başlamıştı. Sylvester Stallone filmin yapımcılarından Avi Lerner ile ortak paydada buluşamadıklarını açıklamış ve ayrılmaya karar vermişti. Onun ardından bir darbe de Arnold Schwarzenegger‘den geldi. Ünlü oyuncu Stallone olmadan yeni filmde yer almayacağını duyurdu. İki efsanevi ismin birbirinin arkasını kollaması anlaşmazlıkların geride bırakılmasına vesile olmuş gibi görünüyor.

Sorunlar çözüldü

Aslına bakarsanız Stallone son bir haftadır Cehennem Melekleri konusunda bir açıklama yapacağını hissettiriyordu. Sonunda geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Jason Statham‘ın yer aldığı Cehennem Melekleri fotoğrafının altında “Bazı şeyler durdurulamaz! Yolu açın!” sözlerine yer verdi. Böylece çalışmaların resmen başladığı anlaşılmış oldu. Henüz herhangi bir detay paylaşılmasa da, Cehennem Melekleri 4’ün geldiğinden artık eminiz. Filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil. Onun da yakında duyurulmasını bekliyoruz.

İlgili video