reklamı kapat

POPÜLER

lenovo

Lenovo’dan arkadaşınızla birlikte Dominik’e gitme şansı

Lenovo ilginç bir kampanya ile katılımcıları Survivor programının da çekildiği Dominik‘e götürmeye hazırlanıyor. Sosyal medya üzerinden yürütülecek olan yarışma, Dominik’e gitme şansı yaratıyor.

Alanında öncü isimlerden olan Lenovo, yeni kampanyasıyla beraber katılımcılardan birini, bir arkadaşıyla Survivor’ın çekildiği Dominik’e tatile göndermeye hazırlanıyor. Tatil dönemini yavaş yavaş açtığımız şu günlerde ilgi çekici bir kampanyaya imza atan bilgisayar üreticisinin kampanyasına katılım ise oldukça basit. Katılımcıların yapması gerekenlerin başında firmanın paylaştığı sosyal medya postu altına giderek yaratıcılıklarını konuşturması gerekiyor. En yaratıcı isim ise tatili kazanıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nasıl katılınır?

Katılımcıların izlemesi gereken adımlar ise şu şekilde. Firmanın paylaştığı sosyal medya postu altına Dominik’e beraber gitmek istediğiniz bir arkadaşınızı etiketleyip neden gitmek istediğinizi yaratıcı şekilde yazmanız gerekiyor. Bir diğer şart ise #LenovoileDominikteyiz hashtag’ini kullanmak. Bu kadar. Gerisi ise biraz şansınıza ve yaratıcılığınıza kalıyor.

1 Haziran tarihine kadar sürecek başvurularda tüm cevaplar, firmanın belirlediği jüri tarafından değerlendirilecek. Jüri içeriklerin özgünlüğüne ve yaratıcılığına göre kazananı belirleyecek. Kazanan katılımcı ve arkadaşı 17 Haziran 2018 tarihinde Lenovo Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Firmanın Facebook hesabına buradan, Twitter hesabına ise buradan ulaşabilirsiniz.