reklamı kapat

POPÜLER

lenovo

Lenovo’dan basketbol yıldızları ile aynı reklamda oynama imkanı

Lenovo, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Ana Sponsorluğu kapsamında çekilecek reklam filminde basketbol tutkunlarını oynatacağını açıkladı. Şirket, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Ana Sponsorluğu kapsamında çekilecek reklam filminde yıldız basketbol oyuncuları ile oynama şansı sunuyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin basketbol performanslarını sosyal medya platformlarında fotoğraf veya video yükleyerek ya da bir metin ile anlatabilecek. Yarışmaya katılanların #SahadaNefesKesenPerformans hashtag’ini kullanmaları ve @lenovoturkiye hesabını mention’laması gerekiyor. 10 Haziran 2018 tarihine kadar sürecek kampanyada tüm cevaplar, Lenovo tarafından belirlenen jüri tarafından değerlendirilecek. Jüri, içeriklerin özgünlüğüne ve yaratıcılığına göre kazananı belirleyecek. Kazanan 23 Haziran 2018 tarihinde Lenovo Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Lenovo’nun merakla beklenen yeni amiral gemisi telefonu Z5 yolda

Ekran gövde oranıyla piyasadaki amiral gemisi telefonlara kafa tutmaya hazırlanan Lenovo Z5’te yüzde 95 ekran gövde oranını geçtiği belirtiliyor. iPhone X ve Huawei P20 Pro’nun çentikli bir tasarıma sahip olduğu göz önüne alınırsa çentiksiz tasarımlı Lenovo Z5’in tasarımıyla fark yaratması bekleniyor. Üst tarafı gibi altında da çerçevenin olmadığı tahmin edilen modelin, parmak izi sensörü ise çok büyük ihtimalle arkada yer alıyor. Lenovo Z5’in 14 Haziran’da gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkması bekleniyor.

İlgili Video

Xiaomi Mi 8 için ilk video