reklamı kapat

POPÜLER

basketbol

Basketbol tutkunlarının ilgisini çekecek haber

Türkiye Basketbol Federasyonu, TBF mobil uygulamasını basketbol sevenlerin hizmetine sundu. Yeni mobil uygulama sayesinde spor sevenler için artık basketbol cepte olacak.

Uygulama ile Türkiye Basketbol Federasyonu’nun resmi internet sitesi olan www.tbf.org’da yer alan son haberlerin yanı sıra tüm play-off ve milli takım maçlarının canlı skorları anlık olarak takip edilebiliyor. Kullanıcılar milli takımların güncel kadro ve fikstür detaylarına da ulaşabiliyor. Uygulamada ayrıca erkek ve kadın A milli, U20, U19, U18 haricinde daha birçok lig ile ilgili detay yer alıyor. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi, Türkiye Basketbol Ligi, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Türkiye Basketbol İkinci Ligi, Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi ve Basketbol Gençler Ligi ile ilgili tüm maçların eşleşmeleri, sonuçları, puan durumları ve fikstürleri karşımıza çıkıyor. Basketbol severler takımlarının en güncel fikstür detaylarına da anında erişebiliyor.

TBF Mobil uygulaması hangi platformlarda yer alıyor?

TBF Mobil uygulaması, iOS ve Android tabanlı tüm cihazların App Store veya Google Play Store bölümünden TBF ismi ile bulunup, ücretsiz indirilebiliyor. Uygulamanın iOS versiyonunu buraya, Android versiyonunu ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.