reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Members Barselona
Samsung Members Barselona

Samsung Members ile Barselona’ya gitme şansı!

Mobil Dünya Kongresi’ne gün saymaya başladığımız şu günlerde Samsung‘un kullanıcılarına keyifli bir teklifi var. Samsung Galaxy serisini ne kadar çok sevdiğini anlatan kullanıcılar Samsung Members ile Barselona’ya gitme şansı yakalıyor.

Mobil Dünya Kongresi pek çok yeni teknolojiye ev sahipliği yapmak üzere her yıl olduğu gibi bu yıl da Barselona’da teknoloji tutkunlarını ağırlayacak. Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarları arasında gösterilen Mobil Dünya Kongresi’nde teknoloji alanında iddialı isimlerin yanı sıra yeni girişimler de bulunuyor. Aynı zamanda otomobil teknolojilerine ilişkin yeniliklerin de yer alacağı bu büyük etkinlik Barselona’nın odağını kısa bir süreliğine de olsa tamamen teknolojiye çeviriyor.

Neden Samsung Galaxy?

Samsung Members ayrıcalığıyla bu teknoloji tutkunlarından biri olmaksa mümkün. 24-27 Şubat tarihleri arasında Barselona’da 4 gün geçirme şansı yakalamak için katılımcıların yapması gerekenlerse oldukça basit. Samsung Galaxy serisini ne kadar çok sevdiğinizi anlatan bir video çekmeniz yeterli. Bu videoyu Instagram üzerinden #NedenBen ve #SamsungMembers etiketleriyle 21 Ocak 2018 tarihine kadar paylaşmanız gerekiyor. Kazananlar Samsung’un en yeni teknolojilerini Mobil Dünya Kongresi’nde deneyimleme şansı elde edecek. Yarışmayla ilgili daha fazla bilgiye ve katılım koşullarının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.