reklamı kapat

POPÜLER

Bad Boys for Life

Çılgın İkili yeni filmiyle karşımızda: Bad Boys for Life [Video]

Çılgın İkili ismiyle bildiğimiz Bad Boy beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Serinin üçüncü filmi olan Bad Boys for Life için yeni bir fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Başrollerini Will Smith ve Martin Lawrence’ın üstlendiği Çılgın İkili serisini bilmeyen yok. Türk televizyonlarında tekrarlarına sık sık denk geldiğimiz bu seri verilen uzun aranın ardından devam etmeye hazırlanıyor. Mike ve Marcus son bir kez birlikte göreve atılma kararı alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Adil El Arbi ve Bilall Fallah oturuyor. Oyuncu kadrosu ise Will Smith ve Martin Lawrence’ın yanında Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Jacob Scipio ve Paula Nunez gibi isimlerden oluşuyor.

Son macera Bad Boys for Life

İkinci fragman sayesinde filmin konusuna dair yeni detaylar öğreniyoruz. Marcus’un artık emekli olmaya hazırlandığını ve buna fazlasıyla hazır olduğunu görüyoruz. Mike ise bildiğimiz çılgın tarzını sürdürüyor. Buna rağmen ilerleyen yaşı sebebiyle dede şakalarına maruz kalıyor. Marcus ise artık “iyi adamlar” olmanın zamanı geldiğini düşünüyor ve sakin bir hayat hayali kuruyor. Bu noktada gidişatı değiştiren bir gelişme yaşanıyor. Birileri Mike’ın peşine düşüyor ve onu öldürmek için çabalıyor. Bunu öğrenen Marcus emekliliği erteleyecek arkadaşına yardımcı olma kararı alıyor. Böylece Mike ve Marcus’un son bir görev için bir araya gelmesine şahit oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen Bad Boys for Life filmi 7 Ocak 2020‘de vizyon girecek. Paylaşılan ikinci fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.