reklamı kapat

POPÜLER

Çılgın İkili 3 Bad Boys for Life

Çılgın İkili 3. filmle aksiyona geri dönüyor: Bad Boys for Life [İzle]

Çılgın İkili 3. filmle yeniden vizyona girmek için hazır. Bad Boys for Life ilk fragmanıyla son bir kez daha ikiliyi bir araya getiriyor.

Bad Boys for Life aksiyonu, kovalamacayı ve komediyi yeniden vizyona taşımaya hazırlanıyor. Will Smith ve Martin Lawrence’ın ikonik serisi Çılgın İkili 3. filmle beraber “son bir kez” daha göreve çıkıyor. Film için yayınlanan ilk fragmanda Mike ve Marcus, ilk iki filmdeki hikayelerini devam ettiriyor. Marcus artık emekliliğe ayrılırken işler ise planlandığı gibi gitmiyor. Mike’ın agresif çözümleri ve Marcus’un yatıştırıcı yöntemleri ortak bir noktada buluşmak durumunda kalıyor. İlk iki filmi yöneten Michael Bay ile üçüncü filmde yerini Adil El Arbi ve Bilall Fallah’a bırakıyor. Ancak bu sizi yanıltmasın, fragmanda da gördüğünüz üzere film patlamaları da beraberinde getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bad Boys for Life vizyon için biraz bekleyecek

Filmin fragmanında ise bir “olmamışlık” kendini hissettiriyor. Bunun sebebinin ise filmin yeni müziği olduğunu düşünüyoruz. Farklı bir müzikle fragmanın havasının değişeceğine inanıyoruz. Ayrıca unutulmaz şarkının filmin sonuna kadar küçük “parodivari” sahne dışında yer almaması da bizi bir parça kırmış olabilir tabii… Filmde Smith ve Lawrence’a Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Jacob Scipio ve Paula Nunez eşlik ediyor. Vizyon tarihi ise o kadar da yakın değil. Film, 17 Ocak 2020‘de vizyondaki yerini alacak. Filmin yayınladığı aksiyon ve komedi karışımı fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.