reklamı kapat

POPÜLER

Bad Boys 3

Eğlence ve aksiyona hazır olun; Bad Boys 3 geliyor

Geçtiğimiz haftalarda Martin Lawrence ve Will Smith tarafından resmileştirilen Bad Boys 3 filminin resmi ismi açıklandı.

Martin Lawrence ve Will Smith’in başrollerini paylaştığı aksiyon komedi serisi Bad Boys üçüncü filmle geri dönmeye hazırlanıyor. Uzun zamandır beklenen yeni filmin ismi ise Bad Boys 3 olmayacak. Production Weekly‘de ortaya çıkan bilgiye göre yeni film Bad Boys for Lif3 ismiyle geliyor. Üçüncü film olduğu vurgusu ise son kelimedeki ‘e’ harfi değiştirilerek verilmiş. Hem eğlenceli hem de aksiyon dolu bir macerayı geçmişte bizlerle buluşturan seri içinse beklenti yüksek. Lawrence ve Smith’in başrolü paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Adil El Arbi ve Bilall Fallah oturuyor. Geçmişte yayınlanan diğer iki filmi ise Michael Bay yönetmişti. Yönetmen farklılığının seriye nasıl yansıyacağı şimdiden merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

23 yıllık macera

İlk olarak 1995’te hayatımıza giren Bad Boys, 2003’teki devam filminden sonra sessizliğe gömülmüştü. O zamandan bu yana dedikoduları dolaşan üçüncü filmden ise geçtiğimiz haftalara kadar ses seda çıkmamıştı. Senaryosu Chris Bremner tarafından yazılan filmin detayları ise şimdilik belli değil. Filmin konusuna ilişkin açıklama da yapılmazken, aksiyon ve komedinin dozunun çok dikkatli ve ölçülü şekilde ayarlandığı belirtiliyor. Film için mevcut bir çıkış tarihi de yok. Ancak tahminler 2020 üzerinde yoğunlaşıyor.

İlginizi çekebilir

Bad Boys II fragmanı