reklamı kapat

POPÜLER

Çılgın İkili 3

Çılgın İkili 3 filminden ilk fotoğraf gün yüzüne çıktı

Başrollerini Will Smith ve Martin Lawrence ikilisinin üstlendiği Bad Boys geri dönüyor. Çılgın İkili 3 filminden ilk görüntüyü Will Smith kendi Instagram hesabından paylaştı.

Aslına bakarsanız Bad Boys serisinin devam etme ihtimali uzun zamandır gündeme geliyordu. Fakat bu gelişme geçtiğimiz aylarda netlik kazandı. Will Smith ve Martin Lawrence’in Çılgın İkili için yeniden bir araya geleceği açıklandı. Ardından serinin üçüncü filminin Bad Boys for Life olacağı netleşti. O zamandan beri setten bir fotoğraf paylaşılmasını veya yeni bir detayın belli olmasını bekliyorduk.

 

View this post on Instagram

 

FIRST LOOK! Theeeeey’re BAAAAaaaack! 🙂 @badboys ⁣ ⁣ 📷: @westbrook @jas

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Bekleyişimiz Will Smith’in kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla birlikte son buldu. Sevilen oyuncu “İlk bakış! Geri döndüüük!” sözlerine yer verdi. Aslında onun paylaşımı bir fotoğraf değil. Daha çok son yıllarda karşılaştığımız hareketli posterleri andırıyor. Kahramanlarımızı yeniden bir arada, boyunlarındaki rozetleriyle görüyoruz. Böylece bir yandan özlem giderirken, bir yandan yeni filme dair heyecanımız körükleniyor.

Üçüncü filmi Chris Bremner, Joe Carnahan, David Guggenheim ve Anthony Tambakis birlikte kaleme alıyor. Kamera arkasında ise Adil El Arbi ve Bilal Fallah görev yapacak. Bad Boys for Lif3 filmi Ocak 2020’de karşımıza çıkacak.

İlginizi çekebilir

Suicide Squad Fragmanı