reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Bird Box etkisi yaratması planlanan yeni Netflix filminde Sandra Bullock başrol

Bird Box etkisi yaratması planlanan yeni Netflix filmi

Netflix, Bird Box ile yakaladığı başarının ardından filmin yıldız oyuncusu Sandra Bullock ile yeni bir film için anlaştı.

Advertisement

Netflix orijinallerinin yükselişinde şüphesiz akla gelecek ilk yapımlardan biri Sandra Bullock başrolündeki Bird Box. Platformda rekor izlenmeye kavuşan yapım kısa süre içinde viral olmuş hatta diğer kullanıcıların da viral içerikler üretmesine sebep olmuştu. Öyle ki kontrolden çıkan viral içerikler yüzünden Netflix’in kullanıcıları kendilerine zarar verecek herhangi bir davranışla alakalı uyarması gerekti. Bullock’un oynadığı filmin bu denli iddialı bir geri dönüş almasının ardından platform da ünlü oyuncuyu bırakmak istememiş olacak ki yeni proje resmileştirildi. Platformun Twitter hesabı üzerinden Bullock başrolündeki yeni film Unforgiven müjdelendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Sandra Bullock ile yeni bir filme hazır

Unforgiven esasında tamamen orijinal bir yapım değil. 2009’da yayınlanan İngiliz mini serisi olan Unforgiven, hayatını yeniden kurmaya çalışan bir kadını başrole oturtuyor. İki polis memurunu öldürdükten sonra 15 yıl hapis cezasına çarptırılan bir kadının terk etmek zorunda kaldığı kız kardeşiyle yeniden iletişimi de merkeze alınıyor. Filmin senaryosunu Mission: Impossible – Fallout’u da yazıp yöneten Christopher McQuarrie üstleniyor. McQuarrie’nin 2010’dan bu yana projede olduğu biliniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Nora Fingscheidt oturuyor. Uzun zamandır üzerinde çalışılan projenin Netflix kütüphanesinde ne zaman yayınlanacağı ise şimdilik belli değil. Ancak çok yakında prodüksiyonunun başlayacağını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Kasım 2019 ajandası