reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20

Huawei P20’nin tasarımını kesinleştiren görseller

Huawei‘nin önümüzdeki ay lanse etmesi beklenen akıllı telefonları P20 ve P20 Plus, düne kadar 40 megapiksellik üçlü kamera ile satışa çıkacak deniyordu. Ancak bu detay P20 için bugün değişti. 

27 Mart tarihinde duyurulacak Huawei P20, P20 Lite ve P20 Plus, herkes tarafından merakla bekleniyor. Özellikle kamera konusunda büyük fark yaratmaları beklenen modellerden P20, bugün resmi TENAA üzerinde ortaya çıktı. Telefonun en son tasarımını gözler önüne seren bu görseller, biraz hayal kırıklığı yaratmış durumda. Çünkü görebileceğiniz üzere telefon üç değil iki arka kamera üzerine kuruluyor. Bu noktada üç kamerayı sadece P20 Plus‘a bıraktığı düşünülen şirket, telefondan çerçeveleri atma konusunda da geride kalmış gibi duruyor. Ön yüzünde parmak izi sensörüne sahip bir fiziksel home butonu yer alan telefon, söylendiği kadarıyla üstünde de bir çentik taşıyor. Bu çentik içerisinde ön kamera ve diğer sensörler bulunuyor. Bu çentiğin tüm ailede yer alma ihtimali de bulunuyor.

Huawei P20
Huawei P20
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, P20 ailesiyle zorlu bir rekabete giriyor

P20 ve P20 Plus biliyorsunuz Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu açıdan işleri oldukça zor olan telefonlar, mutlaka çok özel detaylar sunmak zorunda görünüyor. Özellikle yapay zeka konusunda beklentileri yüksek olduğu modeller, bakalım bu beklentileri karşılayabilecek mi?

Şirketin mevcut amiral gemisi Mate 10 Pro: