reklamı kapat

POPÜLER

Jackie Chan’in Taken’ı aratmayan yeni filminden ilk fragman [Video]

63 yaşındaki Jackie Chan‘in sayısız filmle dolu kariyerinde aklımıza yer etmiş pek çok rolü mevcut. Ancak bir gün Jackie Chan’in Liam Neeson performansını izleyeceksiniz deseler herhalde bu fragmana kadar asla hayal edemezdik…

Jakie Chan’in son filmi The Foreigner’ın fragmanı radarlarımızdan kaçmadı elbette. Buram buram Taken kokusu aldığımız fragmanda Chan’in pek çok filminde takındığı o eğlenceli havadan eser yok. Quan isimli bir iş adamını canlandıran Jakie Chan’in karakteri filmde bir terör saldırısının tam merkezinde kalır. Kızını bu saldırıda kaybeden ana kahramanımız kızının intikamını almak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Fragmanı kısaca özetlemek gerekirse; yine yanlış aile babasına çattılar.

Şüphelileri inceleyip bombacının kimliğini bulmak için tek kişilik tehlikeli bir göreve girişen Quan, işin İngiliz hükümetine kadar uzandığını fark eder. Tabii söz konusu Jackie Chan olunca aksiyon sahnelerinde de cimri davranılmamış. Yakın dövüş sahneleriyle şahlanan fragmanda Chan’in 63 yaşında olduğunu neredeyse unuttuk diyebiliriz. The Foreigner Stephen Leather’nın The Chinaman isimli romanından uyarlanıyor. Martin Campbell’ın yönettiği filmin senaryosunu ise David Marconi kaleme alıyor. Film 13 Ekim‘de vizyondaki yerini alacak.

YORUMLAR