reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+ uzun pil ömrüyle fark yaratıyor

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Samsung Galaxy Buds+ hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. Gelen son haberlere göre Galaxy Buds+, selefinden çok daha uzun bir pil ömrü sunacak.

Şu an piyasada satılan model tam dolu pille 6 saate varan bir kullanım deneyimi sunuyor. Yeni modelde ise bu sürenin 11 saate çıkacağı belirtiliyor. Şarj kutusuyla birlikte kullanım süresinin 22 saate çıkacağı dile getiriliyor. Galaxy Buds modelinde bu sürenin 13 saat olduğunu belirtmekte yarar var. Hızlı şarj konusunda da kulaklık yenilik getiriyor. Kulaklık 3 dakika şarj edildiğinde 60 dakika kullanım imkanı vadediyor. Bir önceki model ise 15 dakika şarj edildiğinde 100 dakikalık bir kullanım imkanı sunuyordu. 85 mah pik kapasitesine sahip olan yeni kulaklıkların şarj kutusunda ise 270 mAh bir pil kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds+ satış fiyatı belli oldu mu?

Daha önce ortaya atılan iddialarda kulaklığın fiyatının 200 dolar olacağı iddia edilmişti. Yeni gelen bilgilere göre kulaklığın yurt dışı fiyatı 149 dolar olacak. Bir önceki modelin fiyatının 129 dolar olduğunu hatırlatalım. Galaxy S20 ailesi ve yeni kulaklık modeli hakkındaki tüm detaylar 11 Şubat‘ta  San Franciso‘daki etkinlikte açığa çıkacak. Geri sayım başlamışken biz de yeni Galaxy ailesinin ürünlerini dört gözle bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yakında gelecek yeni modeli