reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live ve AirPods Pro karşılaştırması [Video]

AirPods Pro ve Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklıklar karşı karşıya geldi. Macrumors tarafından yapılan karşılaştırmada kulaklıkların performansları değerlendiriliyor.

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı fasulye benzeri tasarımla fark yaratıyor. Ayrıca bu kulaklıkların AirPods Pro’da olduğu gibi konforlu bir müzik deneyimi sunduğu ifade ediliyor. Macrumors, Galaxy Buds Live’ın ses kalitesinin AirPods’tan daha iyi olduğunu belirtse de AirPods Pro’nun bir adım gerisinde olduğunu söylüyor. Macrumors, ses dengesinin ve netliğin AirPods Pro’da daha iyi olduğunu ifade ediyor. Samsung Galaxy Buds Live modelinin ise daha belirgin bir basa sahip olduğundan söz ediliyor. Aktif gürültü engelleme özelliğinin ise AirPods Pro’da çok daha başarılı olduğu dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Live ve AirPods Pro satış fiyatları ne kadar?

Pil performanslarına bakıldığında Galaxy Buds Live’ın kulaklıkları tam şarjla 8 saate varan, AirPods Pro’nun kulaklıkları ise tam şarjla 4.5 saate varan kullanım imkanı sunuyor. Samsung imzalı kulaklık şarj kutusuyla birlikte toplamda 29 saate kadar, AirPods Pro ise 24 saate varan bir kullanım deneyimine sahip.  Kulaklıklardan Galaxy Buds Live ‘un yurt dışı fiyatı 179 dolar, AirPods Pro’nun fiyatı ise 249 dolar. Samsung Galaxy Buds Live’ın detaylı incelemesi önümüzdeki günlerde LOG’da olacak. AirPods Pro’nun detaylı özelliklerini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlgili video