reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mural TV televizyon
Xiaomi Mi Mural TV televizyon
Xiaomi Mi Mural TV televizyon
Xiaomi Mi Mural TV televizyon
Xiaomi Mi Mural TV televizyon
Xiaomi Mi Mural TV televizyon

Samsung Frame TV’ye rakip; inanılmaz ince Xiaomi Mi Mural TV!

Çin merkezli dev teknoloji firması Xiaomi, televizyon ürün gamına Mi Mural TV adını verdiği gerçekten inanılmaz duran yeni modelini ekledi.

Xiaomi marka televizyonlar popülerliğini artırıyor. Türkiye’de bu alanda henüz çok fazla gündeme gelmeyen firma, bu sefer harika bir model ile karşımızda bulunuyor. Direkt olarak Samsung Frame TV modelini akıllara getiren Xiaomi Mi Mural TV, süper ince yapısıyla nefes kesiyor. Kullanılmadığı zaman bir tablo olarak kullanılabilen ve buna özel birçok sanat eseri taşıyan televizyon, 13.9 mm kalınlığıyla yandan bakıldığında adeta görünmüyor. 65 inç boyutta tasarlanan Mi Mural TV, özel geliştirilmiş Samsung imzalı 4K panel kullanıyor. Bu açıdan görüntü kalitesi üst seviyede olan televizyon, bu kadar ince yapıyı gerekli tüm bileşenleri altındaki üniteye bırakarak elde ediyor. Televizyon ile panel arasında “MiPort” adı verilen tek bir ince kablo ile bağlantı sağlanıyor. Gücünü dört çekirdekli bir işlemciden ve 2 GB RAM’den alan televizyonda, 32 GB dahili depolama da yer alıyor. Her türlü kablosuz bağlantıya sahip olan model, firmanın diğer akıllı ürünleriyle bağlantı kurarak bir kontrol merkezi halini alabiliyor. Ürünün beraberinde bir altı kanal soundbar (Bağlantılar buna yapılıyor) ve subwoofer da geliyor. Bu da harici ses çözümlerine ihtiyacı bitiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mural TV gerçekten çok iyi görünüyor

İlk olarak Çin’de satışa sunulacak PatchWall işletim sistemli modelin fiyatı yaklaşık olarak 1.042 dolar seviyesinde. Hem teknik hem de tasarımsal olarak üst seviye bir televizyon olan Mi Mural TV, çok dikkat çekeceğe benziyor.

İlgili Video