reklamı kapat

POPÜLER

Karayip Korsanları 5’in yeni tanıtımında tanıdık yüzler geri dönüyor [Video]

Beyaz perdenin sevilen serilerinden biri olan Karayip Korsanları‘nın beşinci filmle devam edeceği uzun zamandır biliniyor. Ancak sonunda bu filmden paylaşılan yeni tanıtımda Orlando Bloom ve Keira Knightley gibi sevilen isimleri tekrar görme fırsatı yakalıyoruz.

Joachim Ronning ve Espen Sandberg tarafından yönetilen beşinci filmde Jack Sparrow geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Seneler önce ölüme terk ettiği Kaptan Salazar intikam almak üzere geri dönüyor. Düşmanının gazabından kurtulabilmesi için ise Poseidon’un Üç Uçlu Mızrağı’nı bulması gerekiyor. Bu macera sırasında hem yeni karakterlerle tanışıyoruz, hem de sevilen isimleri tekrar görme fırsatı elde ediyoruz.

Tahmin edilebileceği üzere filmin başrolünde bir kez daha Johnny Depp‘i görüyoruz. Ona bu sefer Javier Bardem, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Kevin R. McNally, Stephen Graham, Golshifteh Farahani, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites, Paul McCartney, David Wenham ve Stephen Graham gibi isimler eşlik ediyor. Paylaşılan yeni tanıtımla birlikte anlıyoruz ki Keira Knightley‘nin hayat verdiği Elizabeth Swann da hikayeye dönüyor. Böylece orijinal ekip yeniden bir araya gelmiş oluyor.

Original ismi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales olan film 26 Mayıs‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Sevilen karakterlere yer veren son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.