reklamı kapat

POPÜLER

Karayip Korsanları serisinin geçmişine kısa bir yolculuk [Video]

Karayip Korsanları 5’in vizyona girmesine kısa bir zaman kala serinin geçmişine bakmamızı sağlayan bir video izleyicilerle paylaşıldı.

Başrolünde Johnny Depp‘in yer aldığı Karayip Korsanları son yılların en fazla ilgi gören filmleri arasında yer alıyor. Disney tarafından beyaz perdeye taşınan bu seri şimdiye kadar 3.73 milyar dolar gişe hasılatı elde etti. Elbette bu başarıda Johnny Depp’in yanı sıra Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy, Stellan Skarsgård, Penélope Cruz ve Ian McShane gibi isimlerin etkisi de büyük.

Jack Sparrow, Hector Barbossa, Will Turner ve Elizabeth Swann gibi karakterleri tanımamıza vesile olan Karayip Korsanları serisi yakında beşinci filmiyle beyaz perdeye dönüyor. Yönetmenliğini Joachim Ronning ve Espen Sandberg’in üstlendiği film Salazar’ın İntikamı ismiyle anılıyor.

Yakında vizyona girecek beşinci film vesilesiyle Karayip Korsanları serisinin geçmişine kısa bir yolculuğa çıkıyoruz. Hazırlanan videoda efsanenin başlangıcından, seneler içinde sayıları giderek artan hayranlardan ve elbette yeni karakterlerin Karayip Korsanları 5’e kattıklarından bahsediliyor. Videoda tüm bunların yanı sıra seneler öncesine ait keyifli görüntülere de yer veriliyor.

Original ismi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales olan beşinci film 26 Mayıs‘tan itibaren gösterime başlayacak. Serinin geçmişinden bahsedilen videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.