reklamı kapat

POPÜLER

Razer’dan iPhone’a özel Lightning’li kulaklık: Hammerhead for iOS

Razer, Hammerhead kulaklık serisine iOS özel versiyonunu ekledi. Yeni kulaklık Lightning çıkışıyla geliyor.

Razer Hammerhead for iOS Apple kullanıcılarını hedef alıyor. iPhone 7 ile beraber standart kulaklık girişine veda eden Apple, üreticileri de bu yönde ürünler çıkarmaya itti. Bluetooth kulaklık kullanmak istemeyenler için yeni alternatifler arasında ise Razer’ın Hammerhead’i yer alıyor. Beraberinde bir de uygulamayla gelen Hammerhead, klasik yeşil gövdesiyle dikkat çekiyor. 10 mm’lik sürücülere sahip olan kulaklık çok daha derin baslar vadediyor. Uygulaması aracılığıyla kulaklığı özelleştirmeniz de mümkün. Tabii kulaklığın Siri ile uyumlu çalıştığını da belirtelim.


Kablosuz kulaklığa geçiş yapmak isteyenler içinse Razer Hammerhead BT öne çıkıyor. iOS ve Android uyumluluğu sunan kulaklık diğer model gibi 10 mm’lik sürücülerden güç alıyor. 160 mAh kapasiteli bir pile sahip olan Hammerhead BT, 8 saate varan kesintisiz müzik deneyimi sunuyor. Kulaklığın tamamen şarj olması ise yaklaşık 2 saat sürüyor. Bluetooth bağlantı menzili 10 metre olan kulaklık, rahat bir kullanım için kıyafet yakasına da iliştirilebiliyor.

Razer Hammerhead BT yurt dışında 99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Razer Hammerhead for iOS ise henüz satışta değil ancak onun da yurt dışı fiyatının 99 dolar olacağı belirtiliyor.