reklamı kapat

POPÜLER

Karayip Korsanları 5’in yeni tanıtımında bela Jack Sparrow’un peşini bırakmıyor [Video]

Johnny Depp‘in Kaptan Jack Sparrow rolüyle beyaz perdeye döneceği beşinci Karayip Korsanları filmi için geri sayım devam ediyor. Ülkemizde Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı ismiyle vizyona girecek yapımdan yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Yönetmenliğini Joachim Ronning ve Espen Sandberg‘in üstlendiği beşinci filmde bu sefer Kaptan Jack Sparrow’un geçmişi başına bela oluyor. Seneler önce Kaptan Salazar denizlerde korsanların hükmünü sonlandırmaya yemin ederek yola çıkıyor. Ancak genç Jack Sparrow ile mücadelesinde yenik düşüyor. Jack’in onu ölüme terk etmesinin üzerinden seneler geçiyor. İntikam isteyen bu adam sonunda Şeytan Üçgeni’nden kurtuluyor. Ekibiyle birlikte Jack’in peşine düşüyor. Kahramanımızın bu beladan kurtulabilmesi için Poseidon’un Üç Uçlu Mızrağı’nı bulması gerekiyor. Bu süreçte hem onu, hem de bizleri yeni ve büyük bir macera bekliyor.

Merakla beklenen yapımın başrolünde Johnny Depp yer alıyor. Ona Javier Bardem, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Kevin R. McNally, Stephen Graham, Golshifteh Farahani, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites, Paul McCartney, David Wenham ve Stephen Graham gibi isimler eşlik ediyor.

Original adı Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales olan film 26 Mayıs‘ta vizyona girecek. Filmden paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.