reklamı kapat

POPÜLER

Çılgın Hırsız 3 ilk tanıtımıyla keyif dolu bir macera vadediyor [Video]

Minyonlar ile tanışmamıza vesile olan Çılgın Hırsız serisi üçüncü filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. İlgi uyandıran bu yapımdan oldukça eğlenceli bir tanıtım paylaşıldı.

Orijinal ismi Despicable Me olan yapım 2010 senesinde vizyona girip büyük ilgi görmüştü. Bu başarının ardından Çılgın Hırsız 2 ve Minyonlar seyirci karşısına çıktı. Her ikisi de izleyicilerin beğenisini toplamayı başardı. Şimdi Çılgın Hırsız 3 ile eski süper kötümüz Gru geri dönüyor. Tanıtıma bakılırsa onu yine kahkaha dolu bir macera bekliyor. Bu animasyon yapımın özeti henüz paylaşılmadı ancak hikayeye yeni bir kötünün dahil olduğu belli oluyor.

İzleyicilere eğlenceli dakikalar yaşamayı vadeden filmin orijinal seslendirme kadrosunda Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier ve Nev Scharrel gibi ünlü isimler yer alıyor. Onlara bu sefer Trey Parker da katılıyor ve serinin yeni kötüsü Balthazar Bratt’i seslendiriyor.

Pierre Coffin ve Kyle Balda tarafından yönetilen Despicable Me 3, 25 Ağustos 2017‘de vizyona girecek. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.