reklamı kapat

POPÜLER

Çılgın Hırsız 3’ten paylaşılan sahnede mikrofonu Minyonlar kapıyor [Video]

Çılgın Hırsız serisinin üçüncü filmle beyaz perdeye döneceğini bir süredir biliyoruz. Şimdi heyecan uyandıran bu yapımdan Minyonların şarkı söylediği keyifli bir sahne paylaşıldı.

Kısaca bahsetmek gerekirse Çılgın Hırsız 3’te minyonlar ve süper kötümüz Gru’nun maceraları devam ediyor. Durulma kararı alan Gru ikiz kardeşi olduğunu öğreniyor. Onunla tanışmasının ardından hırsızlığın bir aile geleneği olduğunu anlıyor. Dru ve onun konforlu hayatı kafasını karıştırıyor. Sonunda Dru ile birlikte son bir hırsızlık daha yapmaya ikna oluyor. Tabii hikayenin yeni karakterleri bununla sınırlı kalmıyor. Bir de Balthazar Bratt isminde yeni bir kötü ortaya çıkıyor. Rekabetin şiddetlenmesine neden olan Bratt sayesinde nefes nefese bir mücadeleye sahne oluyoruz.

Pierre Coffin ve Kyle Balda tarafından yönetilen animasyondan paylaşılan son videoda ise sadece Minyonları görüyoruz. Kahramanlarımızın birilerinden kaçtığı belli oluyor. Ufak dostlarımız kaçışları sırasında kendilerini bir ses yarışmasında buluyor. Duruma ayak uydurmak adına sahneye çıkıp, şarkı söylemeye başlıyorlar. Onların sempatik tavırları ve güzel sesleri kısa sürede tüm izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Fakat bu marifetleri onları kaçtıkları adamların elinden kurtarmaya yetmeyecek gibi görünüyor.

Orijinal ismi Despicable Me 3 olan bu animasyon film 25 Ağustos‘ta vizyona girecek. Paylaşılan son sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.