reklamı kapat

POPÜLER

Çılgın Hırsız 3’ün yeni fragmanında Gru ikiz kardeşiyle tanışıyor [Video]

Çılgın Hırsız serisi yeni bir hikayeyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Serinin üçüncü halkasından yeni bir tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Hatırlarsanız Çılgın Hırsız ilk olarak 2010 senesinde seyirci karşısına çıkmıştı. Hikayenin başlangıcı olan bu yapım büyük beğeni toplamıştı. Bu şirin karakterlerin beyaz perdedeki yolculuğu ikinci film ve Minyonlar ile devam etmişti. Şimdi uzun bir aranın ardından Gru, Çılgın Hırsız 3 ile geri dönüyor. “Süper kötümüzü” bu sefer bambaşka maceralar bekliyor. Balthazar Bratt isimli yeni bir kötü ortaya çıkıyor. Kahramanımızın ona karşı nefes nefese bir mücadele vermesi gerekiyor. Paylaşılan son tanıtıma bakılırsa Gru bir de ikiz kardeşiyle tanışıyor. İsmi Dru olan bu yeni karakter ona aile geçmişlerinden bahsediyor. Aile mirasını onurlandırmak adına birlikte büyük bir hırsızlık yapmayı teklif ediyor. Elbette Dru bu cazip teklife karşı koyamıyor.

Bu keyifli animasyon yapımın yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda birlikte üstleniyor. Üçüncü filmin seslendirme kadrosunda Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Nev Scharrel ve Trey Parker gibi ünlü isimler yer alıyor. Çılgın Hırsız’ı Türkiye’de kimlerin seslendireceği ise henüz bilinmiyor.

Original ismi Despicable Me 3 olan film 25 Ağustos‘ta vizyona girecek. Paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.