reklamı kapat

POPÜLER

Çılgın Hırsız 3 ile minyonlar geri dönüyor [Video]

Minyonlar ve süper kötümüz Gru’nun maceralarını beyaz perdeye taşıyan Çılgın Hırsız serisi devam ediyor. Çılgın Hırsız 3 şimdi sadece minyonlara odaklanan kısa bir tanıtımla karşımıza geliyor.

Çılgın Hırsız’ın sinemadaki macerası 2010 senesinde başladı. Hikayenin temelini atan bu yapım izleyicilerden büyük ilgi görmeyi başardı. Bu başarıyı devam filmleri takip etti. Öyle ki Minyonlar kendi filmlerine bile kavuştu. Araya giren uzun zamanın ardından şimdi Çılgın Hırsız 3’ü izleme fırsatı yakalayacağız. Üstelik görünen o ki süper kötümüz Gru‘yu bu sefer oldukça farklı bir macera bekliyor. Henüz resmi özet paylaşılmasa da önceki fragmanlar sayesinde biliyoruz ki Gru ikiz kardeşi olan Dru ile tanışıyor. Böylece hırsızlığın aile gelenekleri olduğunu öğreniyoruz. İkili birlikte son bir hırsızlık yapmaya karar veriyor. Öte yandan Balthazar Bratt isimli yeni bir kötü ortaya çıkıyor. Kahramanımızın ona karşı nefes nefese bir mücadele vermesi gerekiyor.

Keyifli animasyon serinin devam filmini Pierre Coffin ve Kyle Balda ikilisi birlikte yönetiyor. Üçüncü filmin orijinal seslendirme kadrosunda Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Nev Scharrel ve Trey Parker gibi oldukça ünlü isimler yer alıyor. Ancak Çılgın Hırsız 3 ülkemizde dublajlı şekilde seyredilebilecek gibi görünüyor.

Orijinal ismi Despicable Me 3 olan bu keyifli animasyon 25 Ağustos‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR