reklamı kapat

POPÜLER

Çılgın Hırsız 3’ün yeni fragmanında Gru “süper kötü” günlerine geri dönüyor [Video]

Yediden yetmişe herkese hitap eden tarzıyla büyük ilgi çeken Çılgın Hırsız üçüncü filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Farklı maceralara şahit olacağımız bu yapımdan yeni bir fragman paylaşıldı.

Çılgın Hırsız 3‘te artık normal bir hayat sürme kararı alan Gru aslında ikiz bir kardeşi olduğunu öğreniyor. Doğumdan sonra annesiyle babasının boşanması ardından Dru babasıyla kalıyor. Böylece daha zengin ve rahat bir yaşam sürüyor. Gru onunla tanışmasının ardından hırsızlık ve suçun bir aile geleneği olduğunu öğreniyor. Kardeşi farklı teknolojik cihazlarla aklını çelerek onu son bir hırsızlık yapmaya ikna ediyor. Elbette bu durum Lucy‘nin hoşuna gitmiyor. Öte yandan hikayeye yeni bir kötü dahil ediliyor. İsmi Balthazar Bratt olan bu adam çocuk yıldızlardan biri olmasıyla tanınıyor. Fakat 80’lerde hayat verdiği bir karaktere takılıp kalıyor. Böylece suç dünyasına adım atmış oluyor.

Tüm bunların yanı sıra Minionların neşe katacağı üçüncü filmin orijinal seslendirme kadrosunda Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Nev Scharrel ve Trey Parker gibi oldukça ünlü isimler yer alıyor.

Pierre Coffin ve Kyle Balda tarafından yönetilen film 25 Ağustos‘ta vizyona girecek. Çılgın Hırsız 3 için paylaşılan eğlenceli fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR