reklamı kapat

POPÜLER

Hafta sonu ne izlesek: Çılgın Hırsız 3

Minyonlar ile tanışmamıza vesile olan Çılgın Hırsız uzun bir aranın ardından beyaz perdeye geri dönüyor. Biz de bu keyifli animasyon yapımı hafta sonu ne istesek köşemizde ele alıyoruz.

Hem ufaklara hem de büyüklere hitap eden bu yeni filmi anlatmaya teknik özellikleriyle başlıyoruz. Çılgın Hırsız serisinin üçüncü halkasını Pierre Coffin ve Kyle Bald birlikte yönetiyor. Orijinal seslendirme kadrosunsa ise Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Nev Scharre ve Trey Parker gibi isimler yer alıyor. Ancak film ülkemizde Türkçe dublajlı olarak izleyici karşısına çıkıyor. Böylece 70’den 70’e herkes filmi rahatlıkla anlayabiliyor.

Gru’nun Gizemli Kardeşi Geliyor

İlk olarak 2010 senesinde tanıştığımız “süper kötü” Gru sahalara geri dönüyor. Aradan geçen zamanda Balthazar Bratt isimli yeni bir kötü ortaya çıkıyor. Kahramanımız Gru’nun ona karşı nefes kesen bir mücadele vermesi gerekiyor ancak istediği başarıya ulaşamıyor. O da bunu fazlasıyla olumsuz şekilde etkiliyor. Öte yandan Gru‘nun varlığından bile haberdar olmadığı bir ikiz kardeşi olduğu anlaşılıyor. Böylece oldukça zengin bir yaşam süren Dru ile tanışıyoruz. Üstelik hırsızlığın onlar için bir aile geleneği olduğunu öğreniyoruz!

Çılgın Hırsız 3, 25 Ağustos’tan itibaren beyaz perdedeki yerini alacak. Keyifli dakikalar vadeden bu filmin fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO