reklamı kapat

POPÜLER

Fantastic Beasts 2 Nagini

Fantastic Beasts 2 fragmanıyla doğrulanan Nagini teorisi

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald ile Harry Potter dünyasının derinliklerine inmeye devam ediyoruz. Paylaşılan son fragmanla birlikte hayranların Nagini teorisi doğrulanmış oldu.

Harry Potter izleyicilerinin ve okuyucularının yakından tanıtığı Nagini, Voldemort açısından oldukça önemli bir karakter. Onun Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald‘da yer alabileceği düşünülüyordu. Paylaşılan son fragman bu yaygın düşüncenin fazlasıyla doğru olduğunu gözler önüne serdi. Ardından bu karaktere hayat veren Claudia Kim‘in Entertainment Weekly’e konuşmasıyla karakterine dair yeni detaylar ortaya çıkmış oldu.

Claudia Kim’in açıklamasına bakılırsa Nagini’nin üzerinde bir kan büyüsü bulunuyor. Bu da onun insan formundan yılana dönüşmesine neden oluyor. Fakat kendisi insan formunda kalmak istiyor. Üzerindeki kan büyüsünü kontrol edemiyor olması istediği zaman insan formunda kalmasına engel oluyor. Üstelik bu büyünün daha can sıkıcı bir yanı daha var. O da bir noktadan sonra asla insana geri dönemeyecek olması. Yani Nagini ileride asla insan olarak kalamayacağını bilerek, bu korkuyla yaşıyor. Bu da üzerinde inanılmaz bir baskı yaratıyor. Tüm bunlar hayranların teorilerinin doğru olduğu anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nagini’nin daha sonra Voldemort‘un büyük bir yakınlık beslediği bir canlıya dönüşeceğini ve Voldemort’un hortkuluklarından biri olacağını biliyoruz. Bunların nasıl gerçekleşeceğine ise Fantastic Beasts serisiyle şahit olabiliriz.

İlgili video