reklamı kapat

POPÜLER

Netflix’e özel savaş filminin yıldızı Brad Pitt

Medya yayın platformu Netflix işleri büyütmeye devam ediyor. Daredevil ve House of Cards gibi kendine ait dizileri olan platform şimdilerde bir savaş filmi için hazırlıkları başlattı. Filmin başrolünde ise Brad Pitt yer alıyor.

War Machine filminin yayın haklarını satın alan Netflix, yayın stratejisinde önemli bir adım atıyor. Bu durum genellikle yabancı ve niş filmlerin haklarını satın alan kuruluşun son dönemlerde yaptığı en büyük yatırımlardan biri. Aynı zamanda Netflix ilk kez dünya çapında tanınan bir aktörün yer aldığı bir filmin haklarını satın alıyor. Netflix abonelerine özel olarak yayınlanacak olan filmin aynı zamanda belirli sinemalarda da gösterime girmesi planlanıyor.

Brad Pitt’in başrolünü üstlendiği War Machine, Afganistan’da geçiyor. Ünlü aktör Amerikalı bir generali canlandırıyor. David Michod‘un yönetmen koltuğuna oturduğu film, Michael Hastings‘in The Operators: The Wild and Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan kitabından esinlenilerek hazırlanmış. War Machine’de 4 yıldızlı bir generalin, kazanılması imkansız bir savaşı radikal bir yaklaşımla kazanmaya çalışması konu alınıyor. Ağustosta çekimlerine başlanacak olan filmin gelecek yıl izleyicilerle buluşturulması bekleniyor.

Haberde Fury filmine ait bir görseli kullanılmıştır.

YORUMLAR