reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy Note 8 Android 10

Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 için Android 10 müjdesi

Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 akıllı telefon modelleri için sevindiren bir Android 10 müjdesi verildi. Güncelleme tarih olmamış durumda.

Uzun süre önce piyasaya çıkan Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy S8, Samsung’dan gelen resmi açıklamaya göre 2020 bitmeden güncel sürüm Android 10’a geçiş yapacak. En son Android Pie’a geçiş yapan iki telefon modeli de tahmin edebileceğiniz üzere halen milyonlarca kişinin elinde bulunuyor. Bu açıdan yeni sürüme geçecek olmaları fazlasıyla sevindiren 2017 yılının amiral gemisi modelleri, halen akıcı bir deneyim sunabiliyor. Android 10’dan ötesine geçmesi beklenmeyen telefonlar, eğer gerçekten güncellenirse güzel bir tazeleme alacak gibi görünüyor. Samsung bazı modellerinde geriye dönük güncelleme konusunda gerçekten şaşırtmayı biliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 8 öncesinde Android 10’a Galaxy Note 9 geçiş yaptı

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de Samsung Galaxy Note 9 ve aynı zamanda Samsung Galaxy M20 modelleri için Android 10 güncellemesi indirmeye sunuldu. Kutularından normalde Android 8.1 Oreo ile çıkan telefonlar için gönderilen Android 10 güncellemesi, elbette cihazların sahiplerini oldukça mutlu etti. Peki Türkiye’de başka hangi cihazlar Android 10’a geçiş yapacak. Son açıklamaya göre Galaxy A30, A80, Galaxy S9, S9 Plus ve Galaxy A70 modelleri de nisan ayı sonuna kadar güncelleme alacak.

İlginizi Çekebilir

Telefonlarda 120 dönemi esas şimdi başlıyor