reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy Note 8 Android 10

Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 için kötü Android 10 haberi

Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 akıllı telefon modelleri için daha önce verilen bir Android 10 müjdesi maalesef gerçek olmayacak gibi görünüyor.

2017 yılında piyasaya çıkan Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy S8, geçtiğimiz aylarda Samsung’dan gelen iki resmi açıklama üstünden Android 10’a geçiş yapacak denilmişti. Bu haber elbette telefonların sahiplerini oldukça sevindirmişti. Ancak yeni gelen bilgiler kullanıcıların hevesini kursağında bıraktı. Söylendiği kadarıyla Android 7.0 Nougat’tan Android 8.0 Oreo’ya ve ardından Android Pie’a geçen telefonlar, One UI 2.0 arayüzlü Android 10 güncellemesini almayacak. Telefonların güvenlik güncellemesi almaya devam edeceği, ancak son bilgiler ve durum ışığında Android Pie’dan öteye geçemeyeceği görülüyor. Bu da artık Note 8 ve Galaxy S8 sahiplerinin yeni bir telefona geçme zamanlarının geldiğini gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 sahiplerini üzen Samsung, Android 10 konusunda çalışıyor

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de Samsung Galaxy Note 9 ve aynı zamanda Samsung Galaxy M20 modelleri için Android 10 güncellemesi indirmeye sunuldu. Daha sonra firma Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus için de Türkiye’de Android 10 güncellemesi yayımladı. İlerleyen dönemde yeni sürüme Galaxy A30, A70, A80, A7, A10s ve M30s modelleri de geçecek.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin kendi uygulama marketi AppGallery