reklamı kapat

POPÜLER

Zero Motorcycles 2021 serisi elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet patlaması; Zero Motorcycles 2021 serisini tanıttı

Elektrikli motosiklet pazarı da bisiklet tarafı gibi büyümesini sürdürüyor. Bu tarafın en önemli isimlerinden birisi ise kesinlikle Zero Motorcycles.

Zero Motorcycles, elektrikli motosiklet pazarında birçok model ile yer alıyor. Firmanın 2021 ürün gamı ise bu konuda çıtayı daha da artırıyor. Firmanın yeni ürün gamındaki ilk modeller yenilenmiş platformları ile 20 bin dolarlık Zero SR/S ve 21 bin dolarlık Zero SR/F oluyor. 82 kW elektrik motoru üzerine kurulan uzun yola uygun yarış tipi motosikletler, açıklandığı kadarıyla 200 km/s hıza rahatlıkla çıkabiliyor ve tam 321 km menzil getiriyor. Firmanın ayrıca Zero FXS, S, SR, SR/F ve SR/S modelleri de bulunuyor. Şehir içi kullanıma odaklanan motosikletler, Zero SR/S ve Zero SR/F gibi oldukça modern görünüyor. Burada tam 360 km menzil sunan Zero SR öne çıkıyor ve bu motosiklet için 15 bin dolarlık bir yurt dışı fiyatı açıklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zero Motorcycles 2021 serisi elektrikli motosiklet modelleriyle herkese bir seçenek sunuyor

Firmanın araziye özel Zero dual-sport serisinde ise FX, DS, DSR ve DSR Black Forest  modelleri yer alıyor. Buradaki modellerden DSR Black Forest özel çantalar ile geliyor ve yaklaşık 19 bin dolara satılıyor. 359 km menzil sunan normal DSR ise 16 bin dolarlık bir fiyatla satılıyor. DS modeli için 11 bin dolar, Fx modeli içinse 9 bin dolarlık fiyat açıklanıyor. Modellerin tüm detayları ise burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemdeki en özel elektrikli bisiklet