reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 3

Apple AirPods 3 çıkmadan Çin klonu geldi [Video]

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz ay düzenlediği etkinlikte beklenmesine rağmen AirPods 3 tanıtmadı. Çinliler ise Apple’ı geçti.

AirPods 3 kablosuz kulaklık modelinin önümüzdeki haftalarda resmi olarak lanse edilmesi bekleniyor. Son bilgilere göre model için artık sona gelinmiş durumda.

Yeni AirPods’un sızıntıları geçtiğimiz haftalarda yapılmıştı. Model hemen hemen kesin olarak AirPods Pro’ya benzer bir hazneye sahip ancak kulak içi formunu benimsemiyor.

ANC özelliğine sahip olması beklenmeyen yeni kulaklık, şimdilik sadece beyaz renkte karşımıza çıkıyor. İşte bu sızıntı üzerinden Çinliler kendi AirPods 3’lerini de hazırladılar ve satışa sundular.

49 dolara satılan bu klon modeli alarak yukarıdaki videoda inceleyen EverythingApplePro YouTube kanalı, kulaklığa gerçekten erken bir bakış attırıyor. Klon kulaklığın kalitesi ise kanalı fazlasıyla şaşırtıyor.

Yeni AirPods, tasarımsal olarak orijinal AirPods ile AirPods Pro arasında bir harman yapıyor.

Apple AirPods 3 yanında Apple Music HiFi de geliyor

Kaynaklara göre yeni AirPods’la beraber karşımıza Apple Music HiFi da çıkacak. Apple Music servisinin yüksek kaliteli abonelik paketi olacak HiFi, yüksek ihtimalle aylık 10 dolara satılacak.

HiFi servisinde Apple’ın bazı rakipleri gibi şarkıları normalden çok daha yüksek “bitrate” değeriyle aktaracağı belirtiliyor. Birçok kişi bunu gerçekten çok uzun zamandır bekliyor.

Biliyorsunuz yakında Spotify için de bir HiFi paketi geliyor. Firma bu konuda en büyük rakibinin gerisinde kalmak istemiyor.

Apple’ın HiFi servisinin sadece belirli AirPods’lar ile uyumlu yapma ihtimal de bulunuyor. Ancak bu henüz kesinleşmiş değil.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın