reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 için yeni indirim fırsatı

Huawei Watch GT 2 modelinin fiyatında da indirim yaşandı. 1.499 TL’ye satılan 46 mm’lik saat şu anda 1.199 TL’ye satılıyor. Kahverengi kayış seçenekli model için bu fiyat geçerliyken siyah renkli modelin fiyatı ise 1.284 TL.

LiteOS işletim sistemini kullanan akıllı saatte 390 x 390 piksel çözünürlüklü 1,39 inç ekran yer alıyor. 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı ekran boyutuna sahip olan saatte AMOLED ekran teknolojisi bulunuyor.

Her iki modele de bağlı akıllı telefon üstünden telefon görüşmesi için bir mikrofon donanımı koyan Huawei, böylelikle birçok kişiyi memnun ediyor. Her zaman açık ekran desteği bulunan saat, 500 farklı şarkıyı dahili hafızasında depolayabiliyor ve yerleşik hoparlörüyle müzik çalabiliyor. Normal kullanımda 2 hafta pil ömrü sunan model, GPS açıkken 30 saat dayanıyor, 24 saat müzik çalabiliyor. Saat Bluetooth üstünden 10 saat telefon görüşmesine olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2 suya dayanıklı mı?

Huawei Watch GT 2 suya dayanıklı bir gövdeyle geliyor. Saat bu sayede yağmurlu ortamlarda da kullanılabiliyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.1 üstünden haberleşen ve optik nabız sensörü barındıran model, her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor. 50 metre derine sorunsuz olarak indirilebileceği açıklanan akıllı saat, birçok farklı kayış ile elde edilebiliyor.

huawei

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın