reklamı kapat

POPÜLER

A Wrinkle in Time

Disney’in eşsiz macerası A Wrinkle in Time’dan yeni tanıtım [Video]

24 Ocak 2018

Disney’in beyaz perdeye taşıdığı, oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başaran A Wrinkle in Time filminden yeni tanıtım izleyicilerle paylaşıldı. Görünen o ki bizleri macera ve şaşkınlık dolu yeni bir macera bekliyor.

Yönetmenliğini Ava DuVernay’ın üstlendiği A Wrinkle in Time tam bir görsel şölen sunuyor. Oyuncu kadrosunda ise sayarken yorulacağımız kadar çok ünlü isim yer alıyor. Bu sözlerimizin abartı olmadığını anlamak için Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Gugu Mbatha-Raw, Michael Peña, Storm Reid, Zach Galifianakis ve Chris Pine gibi isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna bakmanız yeterli.

Nefes kesen bir macera

Temelde bir aile hikayesi olan bu filmin ana karakteri Meg Murry. Babası kaybolan ve bu durumdan fazlasıyla etkilenen Meg giderek umudunu kaybediyor. Fakat bir gün babasının hala yaşıyor olabileceğine dair umutlanıyor. Babasının önemli araştırması ile kaybolması arasında bir bağlantı olduğunu fark ediyor. Onu yeniden bulup eve döndürebilmesi için ise tehlikeli ve zorlu bir maceraya atılması gerekiyor. Böylece o, kardeşi Charles Wallace ve arkadaşları Calvin O’Keefe zorlu bir yolculuğa çıkıyorlar.

Türkçe isminin Zamanda Kıvrılma olmasını beklediğimiz film 20 Nisan‘da izleyici karşısına çıkacak. Yeni paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video