reklamı kapat

POPÜLER

A Wrinkle in Time

Merakla beklenen A Wrinkle in Time ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosuyla büyük heyecan uyandıran A Wrinkle in Time‘ın ilk fragmanı Amerikan Müzik Ödülleri vesilesiyle gün yüzüne çıktı.

Madeleine L’Engle tarafından kaleme alınan A Wrinkle in Time daha önce bir kez televizyona uyarlanmıştı. 2003 senesinde aynı isimle ekrana gelen yapım şimdi beyaz perdede karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Disney’in sinemaya aktardığı hikayenin yönetmenliğini Ava DuVernay üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Gugu Mbatha-Raw, Michael Peña, Storm Reid, Zach Galifianakis ve Chris Pine gibi isimlerden oluşuyor.

Zorlu yolculuk

Hikayenin merkezinde Meg Murry isimli ufak bir kız çocuğu yer alıyor. Babasının kaybolmasıyla Meg’in hayatı alt üst oluyor. Eski başarısından eser kalmadığı sırada babasının hala yaşıyor olabileceğini fark ediyor. Onun araştırmasını detaylı bir şekilde inceledikten sonra zamanda kıvrılma yaşandığını fark ediyorlar. Böylece o, kardeşi Charles Wallace ve arkadaşları Calvin O’Keefe zorlu bir yolculuğa çıkıyorlar. Böylece ihtiyaç duydukları bilgileri verecek olan üç cadıyla tanışıyorlar. Babasının gerçekten yaşadığını, tüm evreni tehdit eden karanlık tarafından hapsedildiğini anlıyorlar. Böylece babaları Dr. Alex Murry‘i kurtarma maceraları başlıyor.

Türkçe isminin Zamanda Kıvrılma olmasını beklediğimiz film 20 Nisan 2018‘de vizyona girecek. Paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO