reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool

Deadpool’un yıldızı Ryan Reynolds’tan şarkılı sürpriz [Video]

Deadpool 2 ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ryan Reynolds filmin tanıtım çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Ünlü oyuncu bu süreçte Güney Kore’ye gitti ve herkesi şaşırtan şarkılı bir sürprize imza attı.

Bildiğiniz gibi Deadpool 2 ilgi çeken iki filmin arasında vizyona giriyor. Marvel‘ın son bombası Avengers Infinity War‘un rüzgarı daha  yeni yeni diniyor. Ardından Disney’in diğer projesi Solo: A Star Wars Story izleyici karşısına çıkacak. Doğal olarak ikinci Deadpool filminin ilki kadar tanıtım yapacak zamanı yok. Ryan Reynolds da bu durumu kendi lehine çevirmeye hazır görünüyor. Hedefi 12’den vuran kararlarla gündeme gelmeyi sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadpool 2‘yi tanıtmak için Güney Kore’ye giden ünlü oyuncu King of Masked Singer programına katıldı. Taktığı tek boynuzlu at maskesiyle tanınmaz halde olan oyuncu sahneye çıkıp Broadway müzikallerinden Annie ile özdeşleşen Tomorrow şarkısını seslendirdi. Herkes bu gizemli şarkıcının kim olduğunu merak ederken maskenin altından Ryan Reynolds çıktı. Ünlü oyuncu her zamanki gibi esprili kişiliğini konuştururken oyunculuk dışında yetenekleri olduğunu da gözler önüne sermiş oldu. Onun bu sürprizi ise herkesi şaşırtmayı başardı. Haberde bahsi geçen bu eğlenceli anları hemen aşağıdaki videolarda bulabilirsiniz.

Videolar